RAZEM MOŻEMY ZROBIĆ
DUŻO DOBREGO!

Ziemia potrzebuje wielu, wielu lasów. Potrzebujemy wsparcia, które pozwoli nam działać, a tym samym sadzić nowe i chronić stare lasy. Zapraszamy biznes, samorządy i instytucje. Pomóżcie nam sprawić, aby Lasy były Na Zawsze.

1. Współpraca długoFALOWA

Procesy w przyrodzie przebiegają bardzo wolno, na wszystko potrzeba czasu, drzewa nie lubią pośpiechu. Dlatego też ważne są dla nas wieloletnie współprace,  które pozwolą nam szerzej spojrzeć w przyszłość i zaplanować lepiej nasze działania. Tego typu model wpływa korzystnie także na budowanie społeczności Lasów Na Zawsze, informując i angażując coraz to więcej osób o swoich celach i  idei działania. 

2. WIELKI PRZYJACIEL LASÓW NA ZAWSZE

Przyjaciel Lasów Na Zawsze to ktoś, kto chce prowadzić realne działania, wpływać na kształtowanie postaw i zachowań innych. Współpraca taka stawia przed nami duże cele, co wymaga czasu, więc co za tym idzie współpracy długofalowej (min. 3 lata). Dzięki Wielkim Przyjaciołom mamy możliwość rozwoju nowych projektów i rozwoju naszej działalności. Jest to pakiet współpracy, w którym wspólnie zaplanujemy nasze działania i plan komunikacji.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą długoterminową albo tytułem Wielkiego Przyjaciela Lasu Na Zawsze zadzwoń do nas lub napisz poprzez formularz, klikając w przycisk obok:

Współpraca KRÓTKOTERMINOWA

Min. 7500 m2

CAŁY LAS FIRMOWY

Twoja firma może stworzyć naprawdę wspaniały las. Każdy las to także proces sadzenia, na który zaprosimy Waszych pracowników /partnerów /klientów, chcemy, aby sadzili go ludzie. Las można sadzić na wiele sposobów. Wszystko zależy od specyfiki i celów firmy, skali jej działania, możliwości inwestycyjnych itd. Nazwa lasu będzie zawierać nazwę waszej firmy.                         

W tym wypadku sadzenie 1m2 Lasu Na Zawsze kosztuje 6,5 zł/m2, kwota ta pokrywa wszystkie koszty powstania lasu.

Powyżej 500 m2

FRAGMENT LASU

Jest to wpłata jednorazowa. Jeśli chcesz z nami sadzić oraz wziąć udział w evencie sadzeniowym, ale nie możesz posadzić całego lasu, posadź z nami fragment lasu. Ten model współpracy zaczynamy od powierzchni ponad 500 m2. W tym przypadku na cały las składa się kilku darczyńców. 


W tym wypadku sadzenie 1m2 Lasu Na Zawsze kosztuje 5,5 zł/m2, kwota ta pokrywa wszystkie koszty powstania lasu.

Od 100 do 500 m2

PAKIET - MAŁE FRAGMENTY

Dla ułatwienia procesu wsparcia naszych działań przygotowaliśmy pakiety 100, 250 i 500 m2. Zakup pakietu odbywa się na podstawie akceptacji regulaminu usługi. Wybrany pakiet opłacisz przelewem na wskazany po wypełnieniu formularza numer konta. Po opłaceniu zamówienia dostajesz pakiet marketingowy do wykorzystania w Twoich social mediach.

W tym wypadku sadzenie 1m2 Lasu Na Zawsze kosztuje 5,5 zł/m2, kwota ta pokrywa wszystkie koszty powstania lasu.

INNE FORMY WSPÓŁPRACY

Każde wsparcie jest dla nas ważne, bez niego nasza Fundacja nie mogłaby istnieć. Jeśli kwoty w zaproponowanych pakietach są za wysokie, możesz wesprzeć nas jako osoba fizyczna poprzez wpłatę na stronie, komfortową dla Ciebie kwotą (4,50 zł/m2). (Rodzaj tego wsparcia nie jest związany ze wspólnymi działaniami komunikacyjnymi i marketingowymi)                                                      

ZAUFALI NAM

Skontaktuj się
z Nami

Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę długofalową lub masz inny pomysł na wspólne projekty, które w znaczny sposób mogłyby wesprzeć nasze działania statutowe, skontaktuj się z nami.

Skip to content