Chcesz sadzić drzewa, ale nie masz ziemi, wiedzy czy czasu? Posadzimy je w Twoim imieniu tworząc Las Na Zawsze. Po prostu zdecyduj jak duży kawałek lasu chcesz posadzić. Za przekazane tutaj pieniądze kupimy ziemię i zasadzimy tam drzewa. Całość kwoty zostanie przeznaczona na sadzenie, ponieważ koszty administracyjne są pokrywane przez Patronów fundacji.

Na 10m2 Lasu Na Zawsze rośnie kilka drzew, a posadzenie takiego kawałka kosztuje 30 zł. Większe ilości to wielokrotności 30 zł. Wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk i przechodzi się do sesji płatniczej, gdzie można zrobić przelew ze swojego banku, zapłacić kartą itd.

 

 

 

 

Wpłata jest darowizną na cele statutowe fundacji, które realizujemy sadząc Lasy Na Zawsze. Wybierając 10m2 płacisz za:
 

- 10m2 ziemi,

- kilka sadzonek (zwykle dwuletnich, gatunek za każdym razem jest dobierany lokalnie),

- przygotowanie gleby, postawienie płotu z siatki leśnej

- zasadzenie drzew i doglądanie lasu przez lata.

 

 

 

Lasy sadzimy dwa razy do roku - późną jesienią i wczesną wiosną - bo w ten sposób drzewa przyjmują się najlepiej. Dlatego prosimy o cierpliwość - Twoje drzewa nie będą posadzone następnego dnia po wpłaceniu pieniędzy. Ale będą zasadzone na pewno i wtedy zawiadomimy Cię mailowo gdzie rośnie Twój kawałek lasu i jakiego gatunku drzewa na nim posadziliśmy.

10 m2 lasu

20 m2 lasu

30 m2 lasu

50 m2 lasu

TU SIĘ SADZI LASY

Finalizacja sesji płatniczej oznacza podanie nam danych niezbędnych do realizacji Twojego zlecenia. Nasze zasady przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Strona zasadzona przez fundację Las Na Zawsze ©.

Zdjęcia własne, Unsplash, Pexels

Odwiedź nasz profil na faceboku