SADŹ ZA POMOCĄ PIENIĘDZY

Lasy Na Zawsze można wspierać finansowo na wiele sposobów. Można po prostu przekazać darowiznę. Przy pomocy tej strony można sadzić drzewa. Można przekazywać datki na naszym profilu na Facebooku. Można zorganizować zbiórkę na Lasy Na Zawsze. Co pewien czas będziemy organizować akcje crowdfundingowe.

SZCZEGÓŁY

GDY MASZ ZIEMIĘ

Aby nasze lasy rosły na zawsze, staramy się sadzić je na posiadanej przez nas ziemi. Może chcesz podzielić się ziemią? Kupujemy ziemię rolną (tych najniższych kategorii) oraz nieużytki. Zasada jest prosta: im taniej kupimy ziemię tym więcej lasów posadzimy. Przyjmujemy też darowizny - w ten sposób możemy posadzić więcej.

A może chcesz, aby na Twojej ziemi rósł „Las Na Zawsze”? Jest taka możliwość, ale stawiamy sprawę jasno: tego lasu nie będzie można sprzedać ani wyciąć. Trzeba będzie zaznaczyć to w księgach wieczystych,  zmienić przeznaczenie ziemi itd. - wszystko po to, aby Lasy były Na Zawsze.

SKONTAKTUJ  SIĘ

ZASADŹ LAS W TWOJEJ GMINIE

Samorządy często są właścicielami ziemi, takiej „na zawsze” (różne obszary ochronne, pasy bezpieczeństwa etc.). Dzięki mieszkańcom może tam rosnąć Las Na Zawsze.

A). Zbierz kilku mieszkańców i poszukajcie ziemi w gminie.

B). Zróbcie petycję, zbierzcie podpisy i zdobądźcie ziemię.

C) Pomożemy Wam zasadzić tam Las Na Zawsze.

 

 

SZCZEGÓŁY

POSADŹ LAS Z PRZYJACIÓŁMI

Ty, bliższa i dalsza rodzina, przyjaciele i znajomi, sąsiedzi i ziomkowie… Gdy rozejrzysz się w koło łatwo odkryjesz kilkaset osób. Razem możecie posadzić własny las, który może nosić Wasze imię Na Zawsze.

 

 

SZCZEGÓŁY

ZASADŹ DRZEWO

Wystarczy kliknąć kilka razy, a my zajmiemy się resztą. Za przekazane pieniądze kupujemy ziemię i sadzimy tam drzewa tworzące Las na Zawsze. Za każdym razem indywidualnie informujemy gdzie sadzimy i jakie gatunki. Posadzenie jednego drzewa to 20 złotych.

SZCZEGÓŁY

BY POWSTRZYMAĆ EFEKT CIEPLARNIANY

DLA WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH

BY ZREKOMPENSOWAĆ SWOJĄ AKTYWNOŚĆ

DLA PRZYSZŁYCH POKOLEŃ

BO DRZEWA ODDYCHAJĄ

BY ZOSTAWIĆ ŚLAD PO SOBIE

DLA KROPLI WODY

DLA CIENIA I CHŁODU

DLA PLANETY

SĄ TYSIĄCE POWODÓW BY SADZIĆ DRZEWA

DOŁÓŻ SWOJE DRZEWO DO LASU

Strona zasadzona przez fundację Las Na Zawsze ©.

Zdjęcia własne, Unsplash, Pexels

Odwiedź nasz profil na faceboku