WSPIERAJ NAS FINANSOWO

Lasy Na Zawsze można wspierać finansowo na wiele sposobów. Można po prostu przekazać darowiznę. Można przy pomocy tej strony sadzić drzewa. Można przekazywać datki na naszym profilu na Facebooku. Można zorganizować zbiórkę na Lasy Na Zawsze. Napisz do nas, jeśli chcesz taką zrobić w swojej społeczności!

SZCZEGÓŁY

GDY MASZ ZIEMIĘ

Żeby nasze lasy rosły na zawsze, staramy się sadzić je na posiadanej przez nas ziemi. Może chcesz podzielić się ziemią? Kupujemy ziemię rolną (tych najniższych kategorii) oraz nieużytki. Zasada jest prosta: im taniej kupimy ziemię tym więcej lasów posadzimy. Przyjmujemy też darowizny - w ten sposób możemy posadzić więcej.

A może chcesz, aby na Twojej ziemi rósł „Las Na Zawsze”? Jest taka możliwość, ale stawiamy sprawę jasno: tego lasu już nigdy nie będzie można sprzedać ani wyciąć.

SKONTAKTUJ  SIĘ

ZASADŹ LAS W TWOJEJ GMINIE

Samorządy często są właścicielami ziemi, takiej „na zawsze” (różne obszary ochronne, pasy bezpieczeństwa etc.). Dzięki mieszkańcom może tam rosnąć Las Na Zawsze.

A). Zbierz kilku mieszkańców i poszukajcie ziemi w gminie.

B). Zróbcie petycję, zbierzcie podpisy i zdobądźcie ziemię.

C) Pomożemy Wam zasadzić tam Las Na Zawsze.

 

 

SZCZEGÓŁY

POSADŹ LAS Z PRZYJACIÓŁMI

Ty, bliższa i dalsza rodzina, przyjaciele i znajomi, sąsiedzi i ziomkowie… Gdy rozejrzysz się w koło łatwo odkryjesz kilkaset osób. Razem możecie posadzić własny las, który może nosić Wasze imię Na Zawsze.

 

 

SZCZEGÓŁY

ZASADŹ KAWAŁEK LASU

Wystarczy kliknąć kilka razy, a my zajmiemy się resztą. Za przekazane pieniądze kupujemy ziemię i sadzimy Las na Zawsze. Za każdym razem indywidualnie informujemy gdzie sadzimy i jakie gatunki. Posadzenie 10 m2 lasu kosztuje 30 złotych.

SZCZEGÓŁY

BY POWSTRZYMAĆ EFEKT CIEPLARNIANY

DLA WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH

BY ZREKOMPENSOWAĆ SWOJĄ AKTYWNOŚĆ

DLA PRZYSZŁYCH POKOLEŃ

BO DRZEWA ODDYCHAJĄ

BY ZOSTAWIĆ ŚLAD PO SOBIE

DLA KROPLI WODY

DLA CIENIA I CHŁODU

DLA PLANETY

SĄ TYSIĄCE POWODÓW BY SADZIĆ DRZEWA

DOŁÓŻ SWOJE DRZEWO DO LASU

Strona zasadzona przez fundację Las Na Zawsze ©.

Zdjęcia własne, Unsplash, Pexels

Odwiedź nasz profil na faceboku