Chcesz sadzić drzewa, ale nie masz ziemi, wiedzy czy czasu? Posadzimy je w Twoim imieniu. Po prostu za przekazane tutaj pieniądze kupimy ziemię i zasadzimy odpowiednią liczbę drzew. Posadzenie jednego drzewa kosztuje 20 zł, większe ilości to wielokrotności 20 zł. To dużo, bo u nas drzewa mają dużo przestrzeni wokół. Wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk i przechodzi się do sesji płatniczej, gdzie można zrobić przelew ze swojego banku, zapłacić kartą itd.

 

 

 

 

Wpłata jest darowizną na cele statutowe fundacji, które realizujemy sadząc Lasy Na Zawsze. Wybierając jedno drzewo płacisz za:

- kawałek ziemi dla jednego drzewa (ponad 5 m2),

- jedną sadzonkę (zwykle dwuletnią, gatunek za każdym razem jest dobierany lokalnie),

- przygotowanie gleby, postawienie płotu z siatki leśnej

- zasadzenie drzewa i doglądanie lasu przez lata,

- obsługę całego przedsięwzięcia.

 

 

 

Lasy sadzimy dwa razy do roku - późną jesienią i wczesną wiosną - bo w ten sposób drzewa przyjmują się najlepiej. Dlatego prosimy o cierpliwość - Twoje drzewo nie będzie posadzone następnego dnia po wpłaceniu pieniędzy. Będzie zasadzone na pewno i wtedy zawiadomimy mailowo gdzie rośnie i jakiego jest gatunku.

1 DRZEWO

3 DRZEWA

5 DRZEW

10 DRZEW

TU SIĘ SADZI DRZEWA

Finalizacja sesji płatniczej oznacza podanie nam danych niezbędnych do realizacji Twojego zlecenia. Nasze zasady przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Strona zasadzona przez fundację Las Na Zawsze ©.

Zdjęcia własne, Unsplash, Pexels

Odwiedź nasz profil na faceboku