USZYJEMY NA MIARĘ

Każda firma jest inna, ma swoją specyfikę i charakterystyczne wyzwania. Chętnie spotkamy się, porozmawiamy o potrzebach, spojrzymy na PR, stworzymy coś specjalnego i uszytego na miarę potrzeb.

SADŹ LASY

Nawet nieduża firma może stworzyć naprawdę wspaniały las. Najważniejsza liczba jest następująca: sadzenie 1 m2 Lasu Na Zawsze kosztuje 3 zł.

Las można sadzić na wiele sposobów, jednorazowo lub na raty. Wszystko zależy od specyfiki i celów firmy, skali jej działania, możliwości inwestycyjnych itd. Oto kilka inspiracji z realizowanych już przedsięwzięć:

  • Deweloper sadzi z nami las o powierzchni równej powierzchni zabudowy tworzonego osiedla.
  • Spółka z branży IT sadzi z nami las kompensując emisję CO2 związaną ze zużyciem przez nią energii elektrycznej.
  • Dostawca usług finansowych za każdą zawartą umowę kredytową sadzi 10 m2.
  • Firma z branży FMCG powiązała swój program lojalnościowy z sadzeniem lasu.

 

ZOSTAŃ PATRONEM

Patroni regularnie wspiera Fundację środkami na pokrycie kosztów administracyjnych. Ich rola jest nieoceniona! Dzięki Patronom możemy pracować w bezpiecznej przestrzeni koncentrując się na sadzeniu lasów. Dzięki Patronom możemy zachować przejrzystość finansową, czytelnie rozdzielając koszty administracyjne i koszty sadzenia lasów.

 

Patroni, oprócz oczywistej satysfakcji, uzyskują prawo do swobodnego korzystania z logo Patrona Lasów Na Zawsze. Po dwóch latach jeden z posadzonych w tym czasie lasów, otrzymuje imię/nazwę Patrona. Nazwa ta będzie wykorzystywana na mapach Google, w rejestrze online prowadzonym (już wkrótce) na stronie fundacji oraz fizycznie w lesie. Dla Patronów oferujemy możliwość zorganizowania eventów integracyjnych dla pracowników (sadzenia lasów) bez ponoszenia kosztu zakupu ziemi.

RAZEM MOŻEMY ZROBIĆ DUŻO DOBREGO

Ziemia potrzebuje wielu, wielu lasów.  Aby wyrosły  potrzebujemy firm, bo razem z Wami  możemy posadzić ich naprawdę dużo. Zapraszamy biznes, samorządy i instytucje. Pomóżcie nam sadzić Lasy Na Zawsze. Mamy dwa pomysły na współpracę:

Strona zasadzona przez fundację Las Na Zawsze ©.

Zdjęcia własne, Unsplash, Pexels

Odwiedź nasz profil na faceboku