USZYJEMY NA MIARĘ

Każda firma jest inna, ma swoją specyfikę i charakterystyczne wyzwania. Chętnie spotkamy się, porozmawiamy o potrzebach, spojrzymy na PR, stworzymy coś specjalnego i uszytego na miarę potrzeb.

COŚ DLA PRACOWNIKÓW

Działalność dla zrównoważonego rozwoju jest świetną okazją do aktywacji i integracji pracowników. Najprostsze jest wspólne sadzenie lasu. Nie zapewniamy pięknej pogody, ale satysfakcję z dobrej roboty na pewno. 

Chętnie pomożemy stworzyć specjalne, indywidualne programy np. firma chcąc pokazać, że docenia lojalność pracowników, sadzi jedno drzewo za każdy rok pracy każdego pracownika.

OFFSET DZIAŁALNOŚCI FIRMY

Każda firma prowadząc działalność przyczynia się do powstania dwutlenku węgla. Ślad węglowy przedsiębiorstwa można obliczać dokładnie - chętnie pomożemy w wyliczeniach - albo można zastosować najprostsze przeliczniki np. ilość sadzonych drzew zależy od ilości paliwa zużywanego przez służbowe pojazdy.

Taka regularna aktywność pokazuje, że firma traktuje Ziemię z szacunkiem i myśli o swojej obecności naprawdę długofalowo.

LAS NA ZAWSZE TWOJEJ FIRMY

Nawet nieduża firma może stworzyć naprawdę wspaniały las. Taki las będzie miał swoją indywidualną nazwę i oznaczenie na mapach. Będzie nazywał się "Las na Zawsze posadzony przez XXXX" tak długo, jak będzie rósł - na zawsze!

"Las Na Zawsze posadzony przez Twoją firmę" to sposób na nadanie nowego wymiaru firmie i mnóstwo pozytywnego PR.

RAZEM MOŻEMY ZROBIĆ DUŻO DOBREGO

Ziemia potrzebuje wielu, wielu lasów.  Aby wyrosły  potrzebujemy firm, bo razem z Wami  możemy posadzić ich naprawdę dużo. Zapraszamy biznes, samorządy i instytucje. Możemy pomagać sobie na wiele sposobów. Więc skontaktujmy się.

Strona zasadzona przez fundację Las Na Zawsze ©.

Zdjęcia własne, Unsplash, Pexels

Odwiedź nasz profil na faceboku